Blog pozastaven
Ale nebojte se, Kratos bude pokračovat hned, jak se vrátim (mám rozpracovanou 4. část a budu se snažit ji dodělat, co nejdřiv) ;)

Velké odhaleni

1. září 2011 v 17:29 | Lexi |  Special MAGIC
Slibovala sem povidky věnovaný SBčkům tak tady je prvni z nich ;) SBčka se v tom určitě poznaj tak nemusim práskat která pro koho je ;) No nebudu to dlouze protahovat povidka je zde


"Co se děje? Proč jste mě volali?" Alisa vešla do kanceláře svého zmizelého otce, tedy stvořitele, Doktora Bosconowitche, Jin s Larsem zrovna o něčem debatovali. "Aliso pojď dál a posaď se, tohle musiš vidět" pobidl ji Jin. "Už pro vás nedělám" řekla Alisa s pohrdavým tónem v hlase. "Nedávám ti rozkaz, jen se podivej tady na ten monitor. Co vidiš?" Alisa přišla bliž a spatřila obraz z bezpečnostni kamery, který zachycoval člověka nápadně se podobajiciho jejimu otci. "Odkud to je?" zeptala se Jina. "A je to skutečně on?" dodala ustaraně. "Z jedné bezpečnostni kamery v komplexu nedaleko odtud. A ano, myslim, že by to mohl být on." Jin se podivně usmival, to se Alise nelibilo. Zeptala se s přimočarosti sobě vlastni "neni to past?" Jin se začal smát "mohla by být" pak se otočil na Larse a dodal "proto s tebou půjde on." Alisa zpozorněla, ti dva si šli po krku, Lars by se s nim určitě nespojil. Pořád Jinovi nemohla odpustit tu podlou zradu, ke které ji přinutil a proto mu nevěřila. Ne to by přece Lars neudělal, na to je přiliž chytrý. "Dobrá" řekla Jinovi "a co z toho budete mit vy?" "Mám své zájmy, maličká" "Neřikejte mi maličká!" vysunula z paži motorové pily. Mohla by ho podřiznout teď a tady, sediciho za stolem. Mohla by to skončit, ale je tu něo, kvůli čemu to neudělá. Zase se uklidnila, pily zajely. "Kdy vyrážime?" "Jdeme hned" odpověděl ji Lars.
Šli chvili lesem bez mluveni a pak se Alisa Larse zeptala "co máte s panem Jinem?" "Neni už tvým pánem, už mu tak neřikej." "Dobře" přikývla Alisa, potěšilo ji, že Lars Jinem pohrdá stejně jako ona. Pokračoval "nabidl mi něco, z čeho bude mit výhody každý." Zastavil se, podival se na ni. "I ty Aliso." Zvědavě na něj koukala "co to má být?" Zavrtěl hlavou "teď o tom nemůžeme mluvit, musime jit" a vykročil. Chvili na něj nechápavě koukala, ale nezastavoval se a tak ho dohnala a šli dál.
Jak se bližili k mistu, které jim Jin na počitači ukázal, mezi stromy už prosvitala šeď těžkých zdi a nad hlavami jim prolétl šedivý kolos nesouci na bocich nápis Mishima Zaibatsu. "To je Raven a ostatni" řekl Lars. "Ostatni?" divila se Alisa. "Nemůžu ti to ještě prozradit, ale už tam skoro jsme. Všechno se dozviš." Když přišli na konec lesa, před nimi se tyčil komplex budov obehnán těžkými zdmi s mohutnou bránou. Brána byla otevřená a jak procházeli, na mohutném nádvoři už na ně čekal ve vrtulniku sedici Raven. "Všichni jsou už uvnitř" ukázal skrz vrtulnik na druhou stranu. Stála tam budova s nápisem Mishimovy laboratoře. Alisa se na chvili zastavila. V podobné laboratoři ji tenkrát Lars našel. "Aliso, tak pojď" vzal ji za ruku. Poslušně šla. Vcházeli do budovy a velkým schodištěm vystoupali do obrovské haly v prvnim patře. Před nimi otevřené dveře do obrovské temné mistnosti bez oken. Lars pustil Alisinu ruku a nenápadně dal paži za ni. Ničeho si nevšimla, zkoušela cokoli v té tmě uvnitř rozlišit. Najednou ji Lars postrčil dopředu a ona se ocitla v pokoji. Uprostřed té tmy se zjevila postava. Přádně neviděla, kdo to je, ale postava se k ni bližila. A pak se rozzářily reflektory a všichni zvolali "PŘEKVAPENIIIIIIIII!" Alisa nevěděla, co se děje. Byla zmatená. Postava uprostřed - teď už ho ve světle vyděla dobře - byl jeji otec, Doktor Bosconowitch. "Přej si něco, mé ditě" "Ale otče..." nevěděla, co má řict. Vůbec to nechápala. "Máš narozeniny Aliso" ozval se Lars za jejimi zády "nemohl jsem ti nic řict, abych ti nezkazil překvapeni." Alisa se rozhližela po všech, co stáli okolo. Byla tam Lili, vedle ni stála Nina Wiliams, vedle Ganryu, Christie Monteiro, dokonce hodně lidi, které ani neznala a uprostřed toho shluku stál Jin Kazama. "Vyhlašuju dalši turnaj O krále ocelové pěsti, tak co, Aliso, přidáš se?" Na tváři se ji objevil úsměv "Na to vem jed!"
 


Komentáře

1 €&L €&L | Web | 1. září 2011 v 17:31 | Reagovat

ahoj. mohla bych tě požádat o hlásek?
Stačí kliknout na tlačítko s palcem a textem: "tenhle pár je cool."

zde:

http://www.bravolasky.cz/detail/id:2423/

Díky moc předem a ráda oplatím, když napíšeš :)

A kdybys byla ještě tak hodná, mohla bys i sem?

http://www.bravolasky.cz/detail/id:397/

děkuji moc :)

2 Jeanette Jeanette | Web | 1. září 2011 v 17:40 | Reagovat

Tyjo, Lexi, tak to je skvělé! Je mi úplně jasné, pro kohoa ta povídka je :) Ta osoba bude mít neskonalou radost! Jako že Tekken neznám, ale moc se mi to líbí!! Povedlo se ti to, hlavně ten závěr mě pobavil :D

už se nemůžu dočkat, až si Tekken 6 pořídím na PSP :-D:-D

3 Lufík Lufík | Web | 1. září 2011 v 17:56 | Reagovat

hey miláčku ta povídka je úžasná :*
strašně moc semi líbí :* mrtě seti povedla ♥ strašně moc ti zaní děkuju ♥ ten příběh je úžasnej ♥

4 ME (adminka) ME (adminka) | E-mail | Web | 1. září 2011 v 19:07 | Reagovat

[2]:  Rozhodně pořiď je to skvělá hra :)

[3]: Ráda sem ji pro tě napsala lásko :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama