Blog pozastaven
Ale nebojte se, Kratos bude pokračovat hned, jak se vrátim (mám rozpracovanou 4. část a budu se snažit ji dodělat, co nejdřiv) ;)

Movies & Series

Sucker Punch

2. října 2011 v 22:23 | Lexi
Rozhodla jsem se pro pár slov k jedné z letošnich novinek na velkém plátně ;)
Přiběh začiná v jednom domě tragickou události - smrti matky dvou dcer, jejich otčim (manžel matky, ale ne otec děti) dostane záchvat vzteku, že ho žena vynechala ze závěti a tak dojde ještě k jedné tragické události té noci. Ráno je ze smrti své sestry obviněna 20 letá divka, kterou otčim odváži do ústavu pro choromyslné. A tady se začnou prolinat tři roviny přiběhu naši mladé hrdinky, která si vysloužila přezdivku Baby Doll. Mě osobně potěšilo, jak přiběh graduje, vyvýji se do různých fantazii a zakonči se opět v původni rovině - ve špitále.
A celý film podbarvuje ještě geniálně vybraná charismatická hudba a známé pisně, třeba Army of Me od Islandské zpěvačky Björk, nebo Sweet Dreams (Are Made of This) od Britského dua Eurythmics - pisničky znamenitě podbarvuji divčinu fantazii, když ve druhé rovině tanči a ve třeti akčně nařezává svým nepřátelům, od draků, hi-tech ninjů, nacistů, robotů, až po skřety z Pána Prstenů ;)
Podtrženo, sečteno, se mi film libil už jen kvůli snilkovstvi hlavni hrdinky a jak řikám, geniálně vybrané hudbě ;)
Screenshoty pod perexem

Cameronova Pandořina skřiňka

10. září 2011 v 19:01 | Lexi
aneb Moje recenze nebezpečného, ale krásného modrého světa

Avatar
Tak po plechovém útoku na smysly všeho druhu, jsem se rozhodla pro dalši nával akce (která probouzi náležitou reakci) od velikána Jamese Camerona. Pojďme se vydat na překrásný, barvami zářici svět, měsic jménem Pandora, domov mirumilovných modrých tvorů, nám známých jako Na'vi, stejně jako nebezpečných predátorů a zřejmě jediné náleziště nesmirně cenného kovu zvaného Unobtanium. Tento kov je tak vzácný, že ho jinde ve vesmiru nenajdete. Mluvim jako reklama, co? :D Tak pojďme na to!

Robotickej nářez čislo 3

8. září 2011 v 18:54 | Lexi
aneb Moje recenze na 3. film o válce mezi Autoboty a Decepticony ;)

Transformers 3: Temná strana Měsice
Já vim, že je divné začinat trojkou, ale chci se do nich pustit, dokud je mám ještě čerstvé v hlavě.
Tohle je má 1. recenze a nebudu v ni hodnotit technické stránky filmu - jednoduše tim, že se mi pod ruku dostal kinorip né přiliž valné kvality, proto budu hodnotit jen děj a jak se tvůrci "vymazlili" s jeho protagonisty (ať už živými nebo těmi z plechu a oceli) ... proto taky upozorňuju na spojlery snad ze všech spojlerů ty nejspojlerovatějši :D Kdo film neviděl a nechce se ošidit o zážitek z něj vyzrazenim děje, ať raději nečte pod perexem ;) Já vás varovala :D Nuže dotoho!
 
 

Reklama